Jak słuchać podcastów?

Podcast to cykl audycji, których będziemy mogli posłuchać w odpowiednim dla siebie momencie – gdy mamy chwilkę wolnego, chcemy się zrelaksować wystarczy, że włączymy telefon czy komputer i już jesteśmy w stanie odsłuchać wybranego przez siebie odcinka.

Wiele podcastów można subskrybować – oznacza to, że gdy tylko nowy odcinek pojawi się na stronie, natychmiast dostaniecie powiadomienie. Nie trzeba śledzić na bieżąco stron, wystarczy zapisać się do subskrypcji.

Sposoby na słuchanie

Podcastów można słuchać na wiele sposobów. Każdy znajdzie coś dogodnego dla siebie! Dla nas najwygodniejsze są aplikacje na telefon.

Najpopularniejsze aplikacje na telefony
  • Spotify (iPhone, Android)
  • Apple Podcasts (iPhone)
  • Google Podcasts (Android)

Na swoich telefonach możecie też zainstalować wiele innych aplikacji do słuchania podcastów. Wybór jest bardzo duży – Overcast, Castbox, Stitcher, Podcast Go, Podcast Addict, Pocket Cast, FM Player i wiele innych

Strona internetowa

Jeżeli już tu jesteś to podcastów możesz posłuchać bezpośrednio na stronach internetowych korzystając z osadzonego playera. Wystarczy, że naciśniesz przycisk Play.

Ściągnij MP3

Aby słuchać podcastów nie trzeba posiadać specjalnego odtwarzacza muzycznego – wystarczy telefon, iPod, odtwarzacz MP3 lub komputer. Aby posłuchać wystarczy ściągnąć interesujące Cię odcinki i wgrać je na Twoje urządzenie zgodnie z instrukcją